ثبت نام وام ازدواج

سامانه درخواست حواله تایر

سامانه صدور حواله تایر برای آن دسته از متقاضیانی است که فاقد کارت هوشمند ناوگان حمل برون شهری از سازمان راهداری و فاقد پروانه فعالیت درون شهری از شهرداری­ ها و دهیاری ها می باشند.

لازم به ذکر است ناوگان دارای کارت هوشمند می توانند با مراجعه به پایانه ها و سازمان راهداری منطقه خود نسبت به اخذ حواله اقدام نمایند.

همچنین ناوگان دارای پروانه فعالیت درون ­شهری می بایست با مراجعه به سامانه www.utcms.ir نسبت به اخذ و صدور حواله اقدام نمایند.

قابل توجه متقاضیان حواله تایر

• در صورتی که حواله منقضی شود تا زمان تخصیص سهمیه جدید، حواله ای به ناوگان تعلق نمی گیرد.
• مسئولیت انتخاب اشتباه سایز تایر بر عهده متقاضی است و در صورت اثبات این امر متقاضی از سهمیه مراحل بعد محروم می شود.

قابل توجه عاملین فروش

• در صورتی که عامل فروش بخواهد برای مشتری خود حواله صادر کند باید از مشتری بخواهد که مشخصات خود و ناوگان را در این سامانه وارد کند و پس از صدور حواله، عامل می تواند بعد از ثبت اطلاعات حواله و فروش تایر در سامانه جامع تجارت (www.ntsw.ir) اقدام به تحویل کالا نماید.
• در صورتی که عامل بدون ثبت فروش، تایر را به متقاضی تحویل دهد مسئولیت عدم اعتبار حواله با عامل است.

تخصیص سهمیه تایر به صورت سیستمی و بر اساس مشخصات خودرو شما محاسبه می گردد.

برای دریافت سهمیه تایر خودروهایی که عضو سامانه راهداری و حمل بار درون شهری نیستند می توانند از این سایت درخواست تایر نمایند و در صورتی که خودرو تایید شود حواله دریافت تایر برای شما صادر خواهد شد.

مالکان خودرو ها پس از دریافت حواله تایر با در دست داشتن مدارک زیر به نمایندگی های مجاز فروش تایر مراجعه کنند: کارت ملی – کارت خودرو – حواله دریافتی از سامانه

با احترام باستحضار کاربران گرامی میرساند در صورتی که به هر دلیلی توانایی ثبت نام در سامانه صدور حواله لاستیک را ندارید یا تمایل دارید ثبت نام صدور حواله لاستیک را ما برای شما انجام دهیم از طریق لینک زیر اقدام نمایید. بدیهی است که عواقب و مسئولیت درج اطلاعات اشتباه در فرم به عهده کاربر می باشد و سایت هیچگونه مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

در صورت داشتن سوال و تماس با پشتیبانی سایت روی لینک کلیک نمایید.